KAZEL INTERNATIONAL SP. Z O.O. Producent części metalowych i wiązek kablowych

KAZEL INTERNATIONAL Sp. z o.o. został założony w 2014 roku jako firma kontynuująca tradycje i  produkcję przedsiębiorstwa KAZEL, od ponad  50 lat produkującego drobne  części metalowe i elementy półprzewodnikowe pod potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, elektroniki, elektrotechniki, informatyki i telekomunikacji.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi precyzyjne drobne części metalowe, wykrawane i tłoczone, z materiału powierzonego lub własnego, np. taśmy stalowe, mosiężne, miedziane, z brązu, aluminium, stali nierdzewnej)  pod potrzeby przemysłu elektrotechnicznego i samochodowego oraz do wszystkich innych zastosowań

 

Produkujemy nośniki ( ramki wyprowadzeniowe), typu T03(TO92), CB(TO126), SO, U(DIP, DIP 40), SOT23, SOT143, SOT37, SOT89, TO220, do montażu diod, tranzystorów i układów scalonych. Zajmujemy się także projektowaniem i produkcją narzędzi na bazie węglików spiekanych lub stalowe do wykrawania i tłoczenia,  według dokumentacji własnej lub powierzonej

 

Świadczymy szereg usług, w tym m.in. wykonujemy montaż ręczny elementów precyzyjnych, w tym: montaż ręczny wiązek kablowych, montaż podzespołów dla telekomunikacji, montaż podzespołów dla motoryzacji, montaż podzespołów dla elektrotechniki.

 

Zajmujemy się tłoczeniem, gięciem i wykrawaniem elementów metalowych zgodnie z powierzoną nam przez klienta lub przygotowaną przez naszą firmę dokumentacją techniczną. Do wykonania elemntów zgodnie z Państwa życzeniem wymagany jest rysunek techniczny lub wzór.

 

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie się naszą firmą, naszymi produktami i działalnością usługową.

 

 

adres

ul. Morska 35 lok. 124
75-212 KOSZALIN
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!